Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Kilka faktów...

Foto

Założona w 1947 roku w Seulu Grupa LG stała się światowym liderem w branży chemicznej, elektronicznej, telekomunikacyjnej i branży usługowej z roczną sprzedażą na poziomie 104 mld $. LG produkuje gamę produktów, które są niezbędne dla życia ludzi i zostały opracowane z wielką troską o środowisko.
LG Hausys narodził się 1 kwietnia 2009 roku i zatrudnia ponad 3'500 pracowników na świecie.

LG Hausys jest podzielona na 3 sekcje: okna, wysoce funkcjonalne Materiały / Komponenty oraz materiały stosowane we wnętrzu, do którego należy HI-MACS ® .
Europejskie biuro LG Hi-Macs powstało w 2002 w Genewie i integruje europejską sprzedaż i działania marketingowe kompozytu HI-MACS ®. Materiał na powierzchnie Hi-Macs jest produkowany w zakładzie Cheongju w Korei oraz w zakładzie z Atlanty w USA.

W Polsce dystrybutorem jest Firma AIMMS Krystian Kłosek z Raciborza.

Aktualności

Nowe Kolory HI-MACS
Zakres kolorów jest kluczowy w projektach najwyższej jakości . Elegancki biały, ciepły Toffee Brown , mistyczne Cima z Volcanic. Prawie każdy wyobrażalny odcień jest dostępny, zachęcamy więc do zapoznania się z nowymi kolorami HI- MACS ®

Targi Designu & Aranżacji Wnętrz ABOUT DESIGN
ABOUT DESIGN to wydarzenie zorientowane na poszukiwanie i rozpowszechnianie najnowszych trendów we wzornictwie i aranżacji wnętrz.

Ogólnopolskie Targi Budowlane MUREXPO 2012
Targi Wyposażenia Wnętrz MODNE WNĘTRZE
13-15 kwietnia 2012
Warszawa

 
Podstrony:  1  2 
 

 

47-400 Racibórz, ul. Katarzyny 12
tel.: 32 4181621, fax: 32 4181622
e-mail: info@lghimacs.pl
 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA