Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
HI-MACS the “New Generation"

Foto
Foto
Foto
Foto

HI-MACS ® jest synonimem najlepszej jakości dzięki nowoczesnemu procesie produkcji, jest jednym z najbardziej innowacyjnych materiałów, bardziej płaski, bardziej odporny i przede wszystkim bardziej trwały. Wiele międzynarodowych certyfikatów potwierdza jakość HI-MACS ® dotyczą one środowiska, higieny, odporności na ogień jak ISO 9001 i 14001, GREENGUARD, NSF, LGA i IMO MED (moduł B i D).
Łatwy w obróbce materiał, dzięki doskonałym właściwością termoformowania, pozwala dostosować materiał do pożądanych kształtów i stworzyć gamę wzorów, która jest prawie nieskończona. Jego uniwersalność pozwala  przekształcić swoje pomysły w rzeczywistość z możliwościami sięgającymi daleko poza te oferowane przez materiały tradycyjnie używanych w świecie architektury i designu.

 Hi-Macs® to również jakość, sieć ekspertów i wykonawców zatwierdzonych przez LG QUALITY CLUB dzięki wysokiej jakości materiału może zaoferować najdłuższy pakiet gwarancyjny obecnie na rynku: 15 lat.

Aktualności

Nowe Kolory HI-MACS
Zakres kolorów jest kluczowy w projektach najwyższej jakości . Elegancki biały, ciepły Toffee Brown , mistyczne Cima z Volcanic. Prawie każdy wyobrażalny odcień jest dostępny, zachęcamy więc do zapoznania się z nowymi kolorami HI- MACS ®

Targi Designu & Aranżacji Wnętrz ABOUT DESIGN
ABOUT DESIGN to wydarzenie zorientowane na poszukiwanie i rozpowszechnianie najnowszych trendów we wzornictwie i aranżacji wnętrz.

Ogólnopolskie Targi Budowlane MUREXPO 2012
Targi Wyposażenia Wnętrz MODNE WNĘTRZE
13-15 kwietnia 2012
Warszawa

 
Podstrony:  1  2 
 

 

47-400 Racibórz, ul. Katarzyny 12
tel.: 32 4181621, fax: 32 4181622
e-mail: info@lghimacs.pl
 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA