Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Hi-Macs - co to takiego?

Foto

LG Hi-Macs to naturalny kamień akrylowy w postaci płyt. Należy do grupy materiałów nazywanych „solid surface”. Składa się w 75% z naturalnych minerałów, masy akrylowej i pigmentów. Wykorzystuje się go do produkcji mebli, blatów, zlewozmywaków i umywalek oraz stosuje jako okładziny ścienne.

Zaletą naszego materiału jest wytrzymałość. Odporność na uszkodzenia mechaniczne, wysoką temperaturę, słońce i środki chemiczne jest taka sama jak w produktach ceramicznych, jednak Hi-Macs jest dużo lżejszy, ciepły w dotyku i jest materiałem odnawialnym. Tworzywo Hi-Macs nie jest porowate, a gładka pozbawiona spoin powierzchnia, nie wchłania brudu i można ją bez trudu wyczyścić. Dzięki temu jest ona nie tylko higieniczna, lecz także praktyczna.Posiada wszelkie atesty, które pozwalają na stosowanie go w barach, restauracjach, laboratoriach, gabinetach medycznych, hotelach, jachtach itp.

Atutem Hi-Macs jest jego termoplastyczność. Cecha ta pozwala na formowanie dowolnych kształtów. Termoplastyczność, bezspoinowa technologia łączenia oraz szeroka gama kolorów sprawia, że materiał LG Hi-Macs daje projektantom nieograniczone możliwości aranżacyjne.
Aktualności

Nowe Kolory HI-MACS
Zakres kolorów jest kluczowy w projektach najwyższej jakości . Elegancki biały, ciepły Toffee Brown , mistyczne Cima z Volcanic. Prawie każdy wyobrażalny odcień jest dostępny, zachęcamy więc do zapoznania się z nowymi kolorami HI- MACS ®

Targi Designu & Aranżacji Wnętrz ABOUT DESIGN
ABOUT DESIGN to wydarzenie zorientowane na poszukiwanie i rozpowszechnianie najnowszych trendów we wzornictwie i aranżacji wnętrz.

Ogólnopolskie Targi Budowlane MUREXPO 2012
Targi Wyposażenia Wnętrz MODNE WNĘTRZE
13-15 kwietnia 2012
Warszawa

 
Podstrony:  1  2 
 

 

47-400 Racibórz, ul. Katarzyny 12
tel.: 32 4181621, fax: 32 4181622
e-mail: info@lghimacs.pl
 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA